29.2 C
Pristina
Thursday, July 18, 2024

Pas Iëndimit në pjesën intime, Blasta Iajmërohet nga spitali

- Advertisement -

Pak para spektaklit të natës së sotme (24 shkurt), reperi nga Ferizaj, Blasta, ka pësuar një incident në Big Brother VIP Kosova.

- Advertisement -

Ai u Iëndua pa dashje nga Artani në organin gjenital, derisa të dy ishin bashkë për të hekurosur një bluzë.

Artistit shqiptar pas kësaj i duhej të shkonte për të marrë trajtim në spital, pasi gjendjen nuk e kishte edhe aq të mirë.

- Advertisement -

Gjatë natës, moderatori Alaudin Hamiti pati një lidhje direkt me të nga spitali, për të pyetur më shumë se si ndihet tani.

“E kam gjendjen jo shumë stabile shkaku i Iëndimit që pata dhe e kam marrë trajtimin e duhur këtu dhe do të monitorohem gjatë natës”, u shpreh ai.

Blasta ndërkaq tha se sonte (e martë) duhet të qëndrojë në spital dhe të monitorohet nga mjekët.

- Advertisement -

“Mjekët e kanë konstatuar se do të qëndrojë gjatë natës dhe do të monitorohem nga ta. Prej momentit kur ka ndodhur, tani jam me stabil, por me luhatje”.

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -