19.7 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Pak para spektaklit të Big Brother VIP Albania, është organizuar një protestë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Luiz Ejlli është kthyer në një nga banorët më të pëlqyer në Big Brother VIP Albania.

Ai tashmë ka fituar një popullaritet të madh jashtë, gjersa po komentohet për çdo veprim e çdo gjë që po i bëhet brenda.

- Advertisement -

Pak para spektaklit të natës së sotme (e shtunë), janë dëgjuar disa zëra duke thirrur emrin e artistit shkodran.

Ata kanë brohoritur vazhdimisht për Luizin, ku janë dëgjuar brenda shtëpisë ku edhe po qëndronin banorët.

Luizi në një moment tha se këtë po e bëjnë pasi po mendojnë se do të largohet sonte.

- Advertisement -

“Luiz kampion”, tha Kristi, i cili hapi derën dhe po lëvizte përreth dhomës duke u dhënë informacione konkurrentëve.

Më pas, në dhomën e ndjenjës është lëshuar muzikë me zë të lartë që të mos dëgjoheshin më protestuesit.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Peci i reagon Hotit: Hera e fundit që polemizoj me një analfabet

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hoti, i cili ka thënë se ministri...

Më shumë