8.1 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Pak para spektaklit të Big Brother VIP Albania, është organizuar një protestë

- Advertisement -

Luiz Ejlli është kthyer në një nga banorët më të pëlqyer në Big Brother VIP Albania.

- Advertisement -

Ai tashmë ka fituar një popullaritet të madh jashtë, gjersa po komentohet për çdo veprim e çdo gjë që po i bëhet brenda.

Pak para spektaklit të natës së sotme (e shtunë), janë dëgjuar disa zëra duke thirrur emrin e artistit shkodran.

- Advertisement -

Ata kanë brohoritur vazhdimisht për Luizin, ku janë dëgjuar brenda shtëpisë ku edhe po qëndronin banorët.

Luizi në një moment tha se këtë po e bëjnë pasi po mendojnë se do të largohet sonte.

- Advertisement -

“Luiz kampion”, tha Kristi, i cili hapi derën dhe po lëvizte përreth dhomës duke u dhënë informacione konkurrentëve.

Më pas, në dhomën e ndjenjës është lëshuar muzikë me zë të lartë që të mos dëgjoheshin më protestuesit.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -