10.3 C
Pristina
Friday, March 31, 2023

Nxehet keq hoxhë Mustafë Bajrami kur merr lajmin kinse është shtyrë Ramazani – Shikoni si reagon

- Advertisement -

Rekomandime

Në emisionin Kojshi Show, këtë javë mysafir ishin teologu i njohur Mustafë Bajrami dhe konspiracionisti Arjanit Sllamniku. Në këtë emision u diskutuar për fenë në raport me shkencën si dhe teoritë konspirative.

- Advertisement -

Në këtë emision ka pasur disa momente tejet komike, por nuk kanë munguar edhe debatet e nxehta mes të ftuarve në studio. Një rast, teaologut Mustafë Bajramit ia japin një lajm kinse është shtyre muaji i Shenjtë i Ramazanit për këtë vit. Reagimi i tij ishte tejet intertesant, duke thënë me bindje të pakontestueshme se kjo gjë nuk ka shanca për të ndodhur.

Për të mësuar më shumë, shikojeni minutën e 13:00 të emisionit.

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit