17.6 C
Pristina
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Luizi këndon “Thrret Prizreni mori Shkodër” dhe i çon të fala Rifat Berishës: Je zotni, je mbret

- Advertisement -

Të rekomanduara

Luizi gjatë qëndrimit të tij në “BBVA” ka kënduar zhanre të ndryshme të muzikës.
Disa herë ka kënduar rep, e tjera herë edhe zhanre të ndryshme.

Së fundi duke e kënduar këngën “Thrret Prizreni mori Shkodër”, Luizi ka përshëndetur rapsodin kosovar me fjalë të mëdha.

- Advertisement -

“Je zotni, je mbret”, ka qenë porosia e Luizit nga Shkodra për Rifat Berishën.

Luizi ndryshe është fenomeni i momentit, ku pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga publiku.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Gjenerali amerikan për situatën në veri: Shqetësuese shmangia nga përpjekjet për stabilitet

Gjenerali amerikan Daniel Hokanson, Shef i Byrosë së Gardës kombëtare dhe anëtar i Shefave të Shtabit të përbashkët...

Më shumë