17 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

Loredana dhuron 150 mijë euro për të prekurit nga vërshimet në Mitrovicë e Skenderaj

- Advertisement -

Reperja kosovare me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi, iu ka bashkuar fondacionit për vërshimet në qytetin e Mitrovicës.

- Advertisement -

Loredana ka dhuruar 1500 mijë euro për të prekurit nga vërshimet në Mitrovicë e Skenderaj, kështu ka njoftuar përmes instastory Naim Murseli, këshilltari i Behxhet Pacollit.

“Loredana me miqtë e saj dhuron 150 000 euro në Fondacionin behgjetpacolli për vërshimet në Mitrovicë dhe Skenderaj”, ka shkruar ai.

- Advertisement -


- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -