fbpx
9.8 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Lirohet nafta por shtrenjtohet benzina/ Publikohen çmimet e derivateve për sot

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar çmimin tavan për 24 orët e ardhshme.

Bie në sy një renie e lehtë e çmimit të naftës që do të shihtet me 1.71 për litër, ndërsa shtrenjtohet pak benzina që do të shitet me 1,45 cent për litër.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -