10.7 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

Ky është banori i eliminuar nga Big Brother Albania

- Advertisement -

Rekomandime

Arbana për publikun njoftoi se në studion e madhe nuk do shkojë vetëm banori që do të dalë përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, por tre të nominuarit.

- Advertisement -

Të tretë, Olta, Kristi dhe Armaldo u larguan nga shtëpia dhe njëri nga ta nuk do të kthehet më.

Ata kanë marrur me vete edhe biletat e kthimit dhe janë përshëndetur me banoret e tjere.

Derisa banori i cili është eliminuar nga BBVA është Kristi.

- Advertisement -

Ndërkohë që Armaldo dhe Olta janë kthyer në shtëpi.

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit