22.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

“Komandante e Dubait” – Vedati përpIaset me Oltin për Xhulin

- Advertisement -

Komenti i Vedatit kushtuar Xhulit – “Komandante e Dubait”, ka bërë jehonë gjithandej prej kur u tha mbrëmë, e deri më sonte kur po vazhdon transmetimin spektakli Prime i Big Brother VIP Kosova.

Kësisoj, kjo gjë ka bërë që një përplasje të lind edhe në mes të Vedatit dhe opinionistit zyrtar të këtij programit, Olti Curri, derisa ky i fundit e ka kritikuar aktorin për qasjen e ashpër ndaj Xhulit.

- Advertisement -

“Loja po bëhet e pistë, e ke quajtur Xhulin të përdalë”, i ka thënë Olti pos tjerash Vedatit.

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -