13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

“Komandant i Dubait”, përlotet Xhuli: Më ka lënduar sepse Dubai kohëve të fundit nuk ka epitet të mirë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Vedati dhe Xhuli kanë pasur një debat të fortë mbrëmë në darkën e të nominuarve.

Në mes të debatit ishte një deklaratë e Vedatit e cila nuk u pritë edhe mirë, as jashtë edhe brenda e shtëpisë.

“Komandant i Dubait”, ishte deklarata e aktorit.

- Advertisement -

Lidhur me këtë po diskutohet sonte.

Xhuli u shpreh se kjo nuk i ka pëlqyer aspak sepse sipas saj Dubai së fundi nuk ka një epitet të mirë.

Ajo u shpreh se kjo e ka lënduar.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë