19.7 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Kiara e “ndezë” Luizin me vallëzimin sensual në dhomë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Çifti Kiara-Luiz janë duke shijuar mbrëmjet vetëm për vetëm në dhomën e tyre.

Si fituese e sfidës së imitimeve, Kiarës iu plotësua dëshira nga Vëllai i Madh, për të pasur një dhomë private për të dhe Luizin.

Mbëmjen e djeshme Kiara ka performuar një kërcim sensual për të.

- Advertisement -

“Jo ou ou por kuku kuku duhesh me ba”, dëgjohet teksa i thotë Luizi duke qeshur.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Peci i reagon Hotit: Hera e fundit që polemizoj me një analfabet

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hoti, i cili ka thënë se ministri...

Më shumë