6 C
Pristina
Wednesday, March 29, 2023

Juliana, Vedatit: Të kërkoj publikisht falje që të kam thënë tucan për mospjesëmarrje në Iuftë (VIDEO)

- Advertisement -

Rekomandime

Juliana dhe Vedati sot e patën një darkë për të diskutuar me njëri-tjetrin dhe debatet që i kanë pasur brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

- Advertisement -

Ajo i ka kërkuar falje Vedatit për fjalët që i ka thënë atij lidhur me luftën.

“Të kërkoj publikisht falje që të kam thënë tucan për mospjesëmarrje në luftë”, ka thënë Juliana.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit