6 C
Pristina
Wednesday, March 29, 2023

JuIiana vazhdon me kunja ndaj Vedatit: Hiqe pIisin, po ofendon babaIIarët tanë (VIDEO)

- Advertisement -

Rekomandime

Juliana, gjatë ditës së djeshme, vazhdimisht i ka thënë fjalë të ndryshme Vedatit, pas debatit që patën në Prime-n e së premtes.

- Advertisement -

Në një moment, Vedati e ka vendosur në kokë një plis dhe më pas Juliana i ka thënë ta largojë atë.

“Hiqe plisin se po ofendon baballarët tanë”, ka thënë Vedati.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

- Advertisement -

Ndryshe, persinazhi më i pëlqyer nga publiku që e luan Vedati është si i Sahit Plisit.

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit