2.5 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

“I mjeri unë, i mjeri”, reagimi interesant i Munishit pasi e dëgjoi deklaratën e Glihas për Qeqa Krelanin

- Advertisement -

Trajneri kosovar, Ismet Munishi ka reaguar pasi pëzgjedhësi Primosh Gliha deklaroi së është konsultuar me gazetaren e sportit Qeqa Krelani për disa futbollistë.

- Advertisement -

Gliha tha se merr këshilla edhe nga taksistët.

“Po lexoj se përzgjedhësi paska deklaruar se konsulltohet dhe me taksistë dhe me një gazetare që nuk dua t’ia përmend as emrin. I mjeri, unë i mjeri”, tha Munishi për T7.Kosova barazoi me Zvicrën 1:1 të dielëm mbrëma.

- Advertisement -

Të udhëhequrit e Primoz Gliha morën një pikë nga ndeshja në udhëtim në Zvicrës, por ky rezultat nuk i konvenoi aspak Kosovës, që edhe matematikisht mbetet jashtë mundësisë së kualifikimit për në Evropianin e vitit të ardhshëm.

“Po lexoj se përzgjedhësi paska deklaruar se konsulltohet dhe me taksistë dhe me një gazetare që nuk dua t’ia përmend as emrin. I mjeri, unë i mjeri”, tha Munishi për T7.Kosova barazoi me Zvicrën 1:1 të dielëm mbrëma.

Të udhëhequrit e Primoz Gliha morën një pikë nga ndeshja në udhëtim në Zvicrës, por ky rezultat nuk i konvenoi aspak Kosovës, që edhe matematikisht mbetet jashtë mundësisë së kualifikimit për në Evropianin e vitit të ardhshëm.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -