15.2 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

“I kam vra 30 milicë serbë” – publikohen foto të rralla të Bedri Krasniqit në UÇK

- Advertisement -

Bedri Krasniqi ka qenë një prej personave më të përfolur gjatë javëve të fundit.
Kjo për shkak se i njëjti, ani pse vazhdon të vuajë dënimin për një rast të vrasjes dhe një rast të kidnapimit, u bë viral me deklarat e tij në gjyaktë, ku po gjykohej për një rast tjetër të vrasjes të një polici kosovar dhe një të UNMIK-ut.

- Advertisement -

Në një rast gjatë seancave gjyqësore, Bedri Krasniqi ka rrëfyer se si kur ka qenë fëmijë ka dëshmuar dhunën e policisë serbe ndaj babait të tij.

Kur i kishte mbushur 17-vjeç, Krasniqi iu bashkua radhëve të UÇK-së dhe ka deklaruar se ka vrarë rreth 30 policë serbë në një aksion të UÇK-së.

- Advertisement -

Lajmi.net ka siguruar edhe fotografi të rralla të Bedri Krasniqit në UÇK, e që duket se është në moshë të re.

Ndiqni videon për të parë fotot:

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flajminetvideosss%2Fvideos%2F3509835572637230%2F%3Fref%3Dembed_video&show_text=0&width=476

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -