2.8 C
Pristina
Tuesday, March 28, 2023

Gresa flet për njohjen me legjendën italiane të futbollit: Rrimë në Ibiza, takohemi në restorante e villa

- Advertisement -

Rekomandime

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Gresa derisa ishte duke folur për yjet e futbollit që i ka njohur prej afër, ajo ka përmendur edhe legjendën italiane, Marco Borriello.

- Advertisement -

Siç duket futbollistët nuk janë në shijet e Gresës, pasi që njëjtë si Ronaldo Nazario, as Marco Borriello nuk i ka lënë përshtypje të mirë bukuroshes.

Madje, Gresa ka thënë se Borriello ka mungesë të theksuar edukate.

“Me Marco Borriello për pak kemi qenë duke u rrokë sepse është shumë i paedukuar. Rrijmë në Ibiza, takohemi atje në restorante dhe villa”, ka thënë ajo pos tjerash.

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit