10.3 C
Pristina
Friday, March 31, 2023

Fjolla Morina thërret protestë në shesh: Jam e rrezikuar

- Advertisement -

Rekomandime

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina ka hyrë live në Instagram për të treguar torturën që po e përjeton prej tre muajsh.

- Advertisement -

Ajo, ka përmendur emra personash të cilët sipas saj i kanë bërë keq dhe kanë dashur ta helmojnë atë dhe të bijen.

Këngëtarja, ka treguar se ndihet e kërcënuar, për çka ka kërkuar mbrojtje. Nga populli, pasi sipas saj më nuk beson në shtet.

Fjolla, ka kërkuar nga nënat që fa mbështesin nesër në protestën e saj në shesh nga ora 13:00.

- Advertisement -

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit