15.2 C
Pristina
Thursday, September 28, 2023

“Femrat e kanë vendin në shtrat..” Shota Baraliu ‘provokon’ rëndë Shefqet Krasniqin – Ja pse!

- Advertisement -

Në emisionin Kojshia Show, këtë të diel mysafirë ishin: Gazetari i njohur nga Shqipëria, i cili ishte edhe banor i Big Brother VIP Albanian 2, Bledi Mane, si dhe aktorja e njohur kosovare, ish-banore e Big Brother VIP Kosova, Shota Baraliu.

- Advertisement -

Aktorja Shota Baraliu, duke komentuar deklaratën e imamit të njohur Shefqet Krasniqi, se femra e ka vendin në kuzhinë, tha se “femra e ka vendin edhe në shtrat”.

Për më shumë, ndiqeni minutën e 57:00.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -