2.5 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

Eskalon Milaim Zeka, përdor gjuhë të rëndë ndaj përzgjedhësit të Kosovës

- Advertisement -

Gazetari Milaim Zeka e ka komentuar deklaratën e përzgjedhësit të Kombëtares së Kosovës, Primozh Gliha

- Advertisement -

Në emisionin ‘Dueli Sportiv’ në RTV Dukagjini, Zeka ka përdorur gjuhë të rëndë ndaj teknikut slloven.

”Ka qenë ironi dhe tallje me të gjithë. S’besoj që trajneri mu kon kaq lopë seriozisht, të them anglisht. Një trajner kaq budall me kon, me dal mu kap për një gazetare të sportit dhe të flas me taksista,” ka thënë ai.

- Advertisement -

Teksa, kujtojmë se pas barazimit me Zvicrën, Gliha ka thënë se pikën e fituam për shkak të gazetares, Qeqa Krelani, e cila i ka treguar se kush duhet të luajë.

Më poshtë mund të shikoni momentin kur Zeka ofenon Glihan.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -