14.2 C
Pristina
Friday, March 31, 2023

Emocionohet Vedati, takohet me gruan e tij (VIDEO)

- Advertisement -

Rekomandime

Vedati sonte e mori një befasi brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

- Advertisement -

Ai u takua me bashkëshorten e tij, takimin me të cilën e mirëpriti shumë dhe u gëzua pa masë.

Gruaja ia dhuroi edhe një letër në formë zemre në të cilën shkruante “Më mungon babi”, zemër e punuar nga vajza e tij.

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit