18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Dalin fotot e para, Astrit Gashi martohet me Alba Merovcin

- Advertisement -

Pak ditë më parë u bë e ditur se analisti Astrit Gashi është fejuar me vajzën e Adnan Merovcit, moderatoren e njohur, Alba Merovci.

- Advertisement -

Por nuk kaloj shumë kohë dhe ata kishin vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzonin me martesë.

Të paktën këtë na e tregon vetë Alba përmes Facebook-ut të saj.

- Advertisement -

Ajo ka ndarë fotot e martesës dhe jep mesazhin e saj:

“Përgjithmonë…” shkruan ajo.

Ja fotot nga postimi i saj.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -