28.7 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

Çifti simpatik i Big Brother Vip Kosova nga diaspora sot i japin fund beqarisë

- Advertisement -

Çifti i lezetshëm i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Alisa dhe Urimi sot kanë një ditë të veçantë.

- Advertisement -

Ata po martohen.

Alisa ka ndarë momente nga përgatitja e saj si nuse.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -