-3.7 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 03:19

SHOWBIZ

- Advertisement -

Kështu duken këto fytyra publike para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjike

Trendi më i fundit dhe më i kërkuari për një kohë të gjatë janë pa dyshim operacionet plastike. Mediat kanë publikuar fotografi të fytyrave publike...

Aksesorët në vlerë prej afro 26 mijë eurosh të Leonorës

Leonora Jakupi me vite të tëra vazhdon të jetë e pranishme në skenën muzikore shqiptare, ndërsa pos muzikës, ajo çmohet edhe për dukjen e...

“Ndihesha e ofenduar nga Ermali”/ Modelja tregon çfarë ndodhte në prapaskena

Belinda Dragoti, është bukuroshja e cila u bë e famshme rreth dy vite mëparë, kur zëvendesoi bjonden Kejvina Kthella, në emisionin ‘Xing’. E ftuar së...

Adelina Ismajli tregon pse e vendosi kryqin në qafë

Në “Tete a tete” me Adelinen, e ftuar në emisionin festiv është Zanfina Ismajli, e cila edhe një herë ka treguar origjinalitetin e saj. Zanfina...

19 vjeçarja zgjedhet personi me fytyrën më të bukur në botë për vitin 2020

Një 19 vjeçare nga Izraeli është zgjedhur personi me fytyrën më të bukur në botë. Yael Shelbia, modele dhe aktore, është përzgjedhur nga “TC Candler”...

I njohur si “baba i tenderëve”, a është ky i dashuri i Leonora Jakupit

Leonora Jakupi ka folur për herë të parë për partnerin e saj duke thënë se iniciali i emrit të tij është N. Mirëpo burime të...

“Më mungon, shihemi së shpejti”, Keith publikon fotografit më të bukura gjatë vitit me Adrianën

Aktorja nga Gjilani, Adriana Matoshi, gjatë këtij viti ka arritur suksese të mëdha në karrierë, duke bërë që emri i saj të përmendet edhe...

Këngëtarja kroate ishte Live në Instagram, xhirohet momenti kur dridhet nga tërmeti / VIDEO

Këngëtarja e njohur kroate, Lana Jurçeviq, ishte live në Instagram në momentin kur ndodhi tërmeti. E ulur në divan, duke i dhënë disa instruksione për...

Leonora Jakupi zbulon për herë të parë këto detaje nga lidhja e dashurisë

Leonora Jakupi ishte e ftuara e autores dhe moderatores Luana Vjollca mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN”. Këngëtarja e shumë HIT-eve u vendos përballë...

Sa gishta i ka pula? Mimoza Kusari ia huq me përgjigjen

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Mimoza Kusari – Lila kësaj radhe ishte e ftuar në emisionin Express Rozë në rubrikën “Pyetje Express”. Një ndër pyetjet...
- Advertisement -

Must Read

- Advertisement -