13.4 C
Pristina
Monday, May 27, 2024

Lajme

Të fundit

Rekomanduar

Most Recent

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime në nivele të larta: Ja roli i SHBA dhe Britanisë

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka komentuar zhvillimet e fundit politike. Në një reagim në rrjetet sociale, Ngjela thotë se përveç SHBA edhe Britania...

Most Recent