22.9 C
Pristina
21 Shtator, 2020 - 13:46

Featured

Panik për asgjë! Në valixhen e dyshimtë tek ‘Bill Clinton’ pati vetëm rroba

Një valixhe e dyshimtë u raportua të jetë lënë sot në afërsi të Bulevardit Bill Clinton në Prishtinë. Por e gjitha çfarë kishte brenda kësaj...

Pamje nga vendi i ngjarjes, çka po ndodh te “Bill Clintoni” në Prishtinë?

Një pjesë e rrugës “ Bill Kllinton” është bllokuar për qarkullim pasi aty është gjetur një valixhe e dyshimtë. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën...

​Amerikanët nxjerrin avionin që do të mbretërojë qiellin dhe do të mbjellë frikë

Forca Ajrore amerikane fshehurazi ndërtoi dhe zhvilloi një fluturim provë të një prototipi avioni të ri luftarak që mund të bëhet avioni luftarak kryesor...
- Advertisement -

Xhelal Sveçla tregon detaje ekskluzive nga rasti i mbrëmshëm në Karaçevë, i bën publike

Ish ministri i punëve të brendshme, ka ndarë me opinionin publik disa detaje nga aksioni i mbrëmshëm i policisë së Kosovës në Karaçevë. Fillimisht, ai...

Mediumi amerikan shkruan për dekoratën që Thaçi i ndau Trumpit për rolin e tij në marrëveshjen e Washingtonit

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë ditës së djeshme ka ndarë urdhrin më të lartë shtetëror – Urdhrin e Lirisë – për...

63 raste të reja me covid-19, vijnë nga këto komuna

126 TË SHËRUAR DHE 63 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe në laboratoret private me...

Kurti përgëzon policët për aksionin në Karaçevë: Koka e këtij rrjeti është në Prishtinë

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti i ka përgëzuar policët që kanë marrë pjesë në aksionin e mbrëmshëm në Karacevë. Ai tha se fillimi nuk është...

Hoti flet pas aksionit në Karaçevë: Ky është vetëm fillimi i kthimit të NORMALITETIT në çdo fushë

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar pas operacionit të djeshëm të policisë në Karaçevë. Ai tha se ky operacion, i mbështetur edhe nga mekanizmat...

Eskavatorët në vendin e ngjarjes, për pak fillon rrënimi i objekteve ilegale

Për pak do të fillojë rrënimi i objekteve ilegale në zonën e Karaçevës. Tashmë aty kanë arritur edhe eskavatorët për rrënimin e këtyre objekteve. Qindra policë...

Aksion i madh, arrestohen 17 policë të Kosovës

Para pak orësh ka nisur një aksion i madh arrestimesh në shumë pjesë të vendit. Vetëm në Karaçevë janë arrestuar mbi 17 policë për lojëra...

Gani Geci flet nga Haga: Ja për cilat raste u intervistova në Speciale, këta persona duhet të frikësohen tani…

Ish deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci, përmes një video të postuar në facebook, ka bërë të ditur se ka përfunduar intervistimin...

Ambasadat e huaja në Kosovë lavdërojnë Vjosa Osmanin

Misionet e huaja në Kosovë: Francës, Gjermanisë, Italisë, Mbretërisë së Bashkuar dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës, kanë lavdëruar kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmani...

137 të shëruar dhe 57 raste me covid-19!, vijnë nga këto komuna

137 TË SHËRUAR DHE 57 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe në laboratoret private me...
- Advertisement -

Must Read

Edhe një marrëveshje nënshkruhet sot me SHBA-të, dalin detajet e takimit Hoti-Grenell

Zyra e Kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti, ka dhënë detaje për takimin me delegacionin nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i cili po qëndron...
- Advertisement -

Lopët e sëmura kontrabandoheshin nga Serbia, përfundonin në fabrikat e mishit të këtyre qyteteve të Kosovës

Janë publikuar dosjet e Prokurorisë së Gjilanit e cila shpalos gjithë organizimin e kontrabandës me mallra, organizimin e skemave priamidale e bizhozit të paligjshëm...

Panik për asgjë! Në valixhen e dyshimtë tek ‘Bill Clinton’ pati vetëm rroba

Një valixhe e dyshimtë u raportua të jetë lënë sot në afërsi të Bulevardit Bill Clinton në Prishtinë. Por e gjitha çfarë kishte brenda kësaj...

Pamje nga vendi i ngjarjes, çka po ndodh te “Bill Clintoni” në Prishtinë?

Një pjesë e rrugës “ Bill Kllinton” është bllokuar për qarkullim pasi aty është gjetur një valixhe e dyshimtë. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën...