12.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023

Bledi Mane: Një vajzë kosovare është e adhurueshme për aq kohë sa nuk flet

- Advertisement -

Të rekomanduara

Bledi Mane, gazetari i cili u bë së fundi pjesë e “Big Brother VIP Albania”, është komentuar për deklaratat e tij lidhur me Kosovën.

Përveç asaj se kosovarët janë ende te lakra dhe pleskavica, ai ka dhënë një deklaratë edhe për vajzat kosovare, shkruan Kosovarja.

- Advertisement -

“Një vajzë kosovare është e adhurueshme për aq kohë sa nuk flet”, ka thënë ai në një emision televiziv.

- Advertisement -

Të fundit

Rritet edhe më tepër çmimi për shkuarje në Haxh, kjo është shifra marramëndese që duhet ta paguani

Bashkësia Islame e Kosovës është deklaruar në lidhej me shkuarjen në Haxh, edhe për këtë vit. Në kuadër të kësaj,...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -