7 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

“Bismilah”- Stresi lutet para shisheve me birra

- Advertisement -

Reperi Stresi vazhdon të jetë ndër të preferuarit e publikut që nga hyrja në “Big Brother Vip Kosova.

- Advertisement -

Ai mori vëmendjen me deklaratat e tij që shpesh bie në kundërshtim me vetën.

Edhe para hyrjes në “BBV”, ai kishte thënë se kurrë nuk do të bëhej pjesë e një formati të tillë, por ja ku është duke luftuar për të marrë çmimin e parë.

- Advertisement -

Edhe sot ai bëri një veprim të çuditishëm para pijeve alkoolike ai po i lutej Zotit.
“Bismillahi Rahmani Raheem”, tha reperi.

Birrat dhe pijet e tjera alkoolike janë të ndaluara në Islam.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -