29.2 C
Pristina
Thursday, July 18, 2024

Babai i Kiarës takon Luizin, përfiton nga rasti Butrint Imeri, reagimi i tij merr vëmendje

- Advertisement -

“Big Brother VIP Albania”, mbrëmë ishte i mbushur plotë emocione.

- Advertisement -

Kiara Tito e Luiz Ejlli, janë surprizuar mbrëmjen e së martës.

Moderatorja u surprizua nga babai i saj, teksa një takim me të e bëri edhe Luizi.

- Advertisement -


Ky takim nga publiku u cilësua si takimi i dhëndrit me vjehrrin.

E në anën tjetër pothuajse në secilin “prime” ku mbizotëron Kiara dhe Luizi, është dikush tjetër që mundohet të përfitoj nga rasti dhe të merr vëmendje.

Bëhet fjalë për këngëtarin Butrint Imeri.

- Advertisement -

Ai pothuajse pas secilit “prime” e bën ndonjë reagim në ‘Instagram’, teksa tashmë e di që ajo i bëhet lajm në media.
Edhe kësaj radhe ai ka reagur përmes disa storjeve.

Nga koncerti ai ka hedhur një foto duke mbajtur ballin me duar, dhe emoji në foto bie në sy.

Në një tjetër storje ai shihet duke performuar në një koncert teksa disa duar femrash kanë mbajtur dorën e tij, shkruan lajmi.net.

Ndryshe, Luizi ka pranuar një letër nga nëna e tij, teksa një shqiptari e tërë është përlotur.

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -