30.3 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë

- Advertisement -

Siç mëson “Prive”, modelja Arta Nitaj është shtatzënë dhe po pret fëmijën ë saj të parë.

- Advertisement -

Burimet pranë saj kanë zbuluar Nitaj është disa muajshe shtatzënë dhe po pret një djalë.

Bëhet e ditur se ajo po qëndron në Tiranë në këtë kohë.

- Advertisement -

Kujtojmë se ish-aktorja e “O Sa Mirë” tash e sa kohë është “zhdukur” nga syri i publikut dhe nuk është aktive as në rrjetet social.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -