12.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023

Arbana Osmani ofendon rëndë banorët e BBV, shtëpinë e krahason me kopsht zooIogjik

- Advertisement -

Të rekomanduara

Arbana Osmani dhe Sara Hoxha po punojnë krah njëra-tjetrës në këtë edicion të dytë të Big Brother Vip.  Janë përgjatë gjithë kohës janë duke shkëmbyer ide për të realizuar një program sa më të arrirë. Megjithatë ajo që na bën përshtypje është një foto që Arbana Osmani ka postuar mbrëmë krah producentes Sara Hoxha me mbishkrimin:

”Me pupla se normal punojmë në kopsht zoolgjik”. Çfarë ka dashur të thotë Arbana Osmani me këtë dixhiturë?! Mos vallë i ka cilësuar banorët e shtëpisë më të famshme kafshë?!
Arbana është shprehur shpeshherë edhe gjatë primeve  “O zot më jep fuqi”… Mesa duket banorët e këtij viti nuk janë fort të menaxhueshëm…

- Advertisement -

Të fundit

Njohja e Kosovës nga Serbia, Eurodeputetja Moretti: Vuçiq nuk ka asnjë rrugë tjetër

Eurodeputetja Aleksandra Moretti ka komentuar takimin e së shtunës Kurti-Vuçiç. Në emisionin “Zona Zero”, ajo tha se ishte ditë historike...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -