2.5 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

“Videon ma bëri menaxheri pa i thënë unë”, edhe një këngëtar falë namaz midis rrugës

- Advertisement -

Këngëtari i njohur, Labinot Rexha ka publikuar një video në rrjete sociale ku shihet se është ndalur në mes të rrugës për të falur namazin.

- Advertisement -

Rexha shkroi në TikTok se ishte rrugës dhe se e kreu obligimin e tij ndaj Allahut.

Ai tha se këtë video ia kishte bërë menagjeri pa dijeninë e tij.

- Advertisement -

“Mos me gjykoni, por veproni mir, afrohuni sa ma shum zotit, nijeti im, eshte i mir, isha rrugës dhe kreva obligimin tim ndaj Allahut qe kam! Me fal oh zot nese kam gabuar, apo kam ber doni gabim. Video eshte bër nga mengjeri im pa i than unë“, ka shkruar Rexha.

@labinotrexha_

Mos me gjykoni, por veproni mir, afrohuni sa ma shum zotit, nijeti im, eshte i mir, isha rrugës dhe kreva obligimin tim ndaj Allahut qe kam! Me fal oh zot nese kam gabuar, apo kam ber doni gabim. Video eshte bër nga mengjeri im pa i than unë!

♬ son original – Labinot Rexha

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -