2.5 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

VIDEO/ Xhuli dhe Silvester në një vals, japin puthjen e parë në skenë

- Advertisement -

Juliana Nura dhe Silvester “elektrizuan” skenën e spektaklit “DWTS” me valsin e tyre romantik.

- Advertisement -

Në fund të kërcimit mes tyre u shkëmbyer edhe një puthje që nuk ishte pjesë e performancës por erdhi natyrshëm. Kjo puthje u prit shumë mirë nga juria, të cilët e vlerësuan pozitivisht realizimin e koreografisë.

Një pjesë nga biseda:

- Advertisement -

Lori Bala: Si me puthje si pa puthje kërcimi ishte perfekt.

Olta Gixhari: Silvin e more dhe me puthje…

Juliana Nura: Koreografia e kërkonte dhe e bëra. Nëse koreografia e kërkon duhet bërë.

- Advertisement -

Olta Gixhari: Ishte shumë mirë, më pëlqeu. Paskeni shumë kimi me njëri-tjetrin. Se zakonisht dëgjojmë që keni pakënaqësi kur ndërroni partnerët.

Valbona Selimllari: Më lirshme nuk ke qenë në asnjë kërcim dhe kjo nuk bën fajtor Dionin. Me Silvesterin ishe më ndryshe.

Ilir Sahqiri: Meqë kam atë gurin e çmimit të ndërrimit të një çifti, jam gati.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -