5 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Vdes Hysen Ramadani, ishte pjesëtar i tri formacioneve ushtarake që ka pasur Kosova

- Advertisement -

Ka vdekur Hysen Ramadani, i cili ishte pjesëtar i UÇK-së, TMK-së dhe FSK-së.

- Advertisement -

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur miq të Hysenit, ku edhe kanë njoftuar për ceremoninë e varrimit.

”Lamtumire shoku jonë Hysen Ramadani ,pjestar i UÇK-së-TMK-FSK.Varimi i te ndjerit bahet sot me 24.03.2024 ne ora 16:00 në Fshatin Kaqybeg”, thuhet në njoftim.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -