0.3 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 21:05

Shpejtim Bulliqi

- Advertisement -

Bulliqi: Kjo është qeveri e Hashim Thaçit dhe vartësve të tij

Shpejtim Bulliqi nga Lëvizja Vetëvendosje ka thënë se pas ndodhive të fundit, tashmë të gjithë e dinë se kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës,...

Vazhdojnë përplasjet LDK-VV: Bulliqi e quan Mustafën ‘xhonturk’

Kandidati për kryetar të komunës së Podujevës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi në një intervistë për Kosovapress, duke shpalosur programin qeverisës, ka...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -