-0.5C
Pristina
27 Janar, 2021 - 13:22

PZAP

- Advertisement -

PZAP e dënon Kadri Veselin

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa e ka dënuar Partinë Demokratike të Kosovës me gjoba në vlerë prej 5 mijë e 500 euro për...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -