-4.8 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 16:00

Pal Lekaj

- Advertisement -

A janë “hajna” PDK-ja, kjo është përgjigjja e Pal Lekajt

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj “shpërtheu” një javë më parë ku sulmoi keq PDK-në, duke thënë se populli e shau, pasi bëri koalicion me...

Pal Lekajt i vjen reagimi nga AKR: Djema, bëhuni gati për zgjedhje

Jetlir Zyberaj, këshilltari i Behgjet Pacollit, ka reaguar ndaj Pal Lekajt, i cili ka thënë se Ramush Haradinaj do të jetë president dhe nuk...

“Shpërthen” humori në rrjete sociale pas deklaratës së Pal Lekajt

Ish ministri Pal Lekaj, u bë kryetemë në media një ditë më parë, pasi Qeverinë Kurti e quajti "feministe". “Është një politikë feministe e z....

Pal Lekaj kërkon falje publike për ngatërrimin e fjalës “fëmijërore” me “feministe”

Pal Lekaj, deputet i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, duke dashur që ta përshkruante Qeverinë e Albin Kurtit si një qeveri që bënte veprime...

Flamuri i UÇK-së dhe ai kombëtar futen në zyrat e Qeverisë

Zëvëndëskryeministri i parë i Qeverisë së Kosovës, Besnik Tahiri, është parë në shoqërimin e dy deputetëve të partisë së tij, Daut Haradinaj e Pal...

Ministri Lekaj, sot nënshkruan kontratat e para, në kuadër të projektit “Ndërtimi i rrugëve rajonale të Kosovës” financuar nga Banka Evropiane për Rindërtim dhe...

Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj, sot (10.12.2019), nënshkruan kontratat e para në kuadër të projektit “Ndërtimi i rrugëve rajonale të Kosovës”, i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -