0.8C
Pristina
8 Mars, 2021 - 01:11

Arben Gashi

- Advertisement -

”Thaçi nuk pranonte ta shpallë pavarësinë pa qenë ai në pushtet”

Ish shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Arben Gashi ka folur rreth bashkëpunimit të partisë se tij dhe PDK-së gjatë kohës sa kishin qenë...

A ka LDK-ja votë për Ramush Haradinajn president? Flet Arben Gashi

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka treguar nëse do ta votojnë për president të vendit kandidatin e AAK-së,...

Arben Gashi i reagon Vjosa Osmanit pas përplasjes me Kujtim Shalën

Shefi i Grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi, i rikthyer në Kuvend pasi që u përball me Covidin-19, ka vazhduar sikurse bashkëpartiaku i tij...

Deputeti i LDK – së shërohet nga Coronavirusi

Shefi i deputetëve të LDK-së, Arben Gashi, pas 21 ditësh përballje me koronavirusin thotë se po ndihet mirë dhe prej një jave s’ka simptoma. Ai...

Covid-19: Publikohet rezultati i deputetëve të LDK-së, kontakte me Arben Gashin!

Disa prej deputetëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës të cilit kishin kontakte me shefin e tyre të Grupit parlamentar, Arben Gashi, kanë marrë rezultatet...

“Avdullah Koti”, Kujtim Shala ndërhyn në përplasjen mes Arben Gashit e Vjosa Osmanit

Cilësimet e deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministrin Avdullah Hoti, duke e quajtur atë “Avdullah Koti”, kanë nxitur përplasje në mes të shefit të...

Gashi fton LVV për bashkëpunim: Sot vendosen standarde të reja të punës

Shefi i grupit parlamentar i LDK-së, Arben Gashi, në seancën e sotme në Kuvend ka thënë që nga sot do të vendosen standarde të...

Arben Gashi për Vjosa Osmanin: Është juriste e përgjegjshme, i respekton vendimet e Kushtetueses

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, në një prononcim për medie tha se kanë diskutuar me kryeparlamentaren, Vjosa Osmani,...

Gashi: Njëri nga zv/kryeministrat mund të vijë nga Lista Serbe

Ka përfunduar mbledhja e LDK-së Shefi i Grupit Parlamentar, Arben Gashi ka folur pas takimit të këtij grupi me kryetarin e partisë, Isa Mustafa ku...

Gashi kritikon Kurtin: Në shëtitjen nëpër komuna po bëhen grumbull nga 50 zyrtarë

Shefi i grupit parlamentar të LDK’së, Arben Gashi ka kritikuar qeverinë në detyrë në krye me Albin Kurtin, për të cilët thonë se po...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -