-1.6 C
Pristina
15 Janar, 2021 - 16:19

AKR

- Advertisement -

AKR: Nuk do të jemi pjesë e Qeverisë Hoti!

Aleanca Kosova e Re ka përjashtuar mundësitë që të jenë pjesë e Qeveri Hoti. Në një njoftim për Indeksonline, AKR bën të ditur se...

A do të jetë AKR pjesë e Qeverisë Hoti, flasin nga kjo parti

Gjykata Kushtetues të enjten në mbrëmje ka vendosur që t`i jap të drejtë dekretit të presidentit të vendit Hashim Thaçit për mandatimin për kryeministrin...

Zyrtarja e AKR’së i kërkon Kurtit të izolohet në konvikte

Zyrtarja e AKR’së, Rejhane Vuniqi ka kërkuar nga kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti që të izolohet në karantinë në Qendrën e Studentëve. Vuniqi...

Ndryshon gjithçka, vjen alarmi i rëndë për VV-në dhe LDK-në: Ja kurthi me Nismën dhe AKR-në

“Në aspektin numerik, koalicionit të ardhshëm qeveritar do t'i pamundësohet nxjerrja e vendimeve të mëdha në Kuvend, në anën tjetër PDK me aleatët e...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -