5.3 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Shkenda Dubova bie pre e kamerës së fshehur – Moderatori ia ndalë rrymën – ja çfarë i bënë

- Advertisement -

Këtë të diel të diel në emisionin Kojshia Show, mysafir ishin Shkenda Dubova dhe Shemsi Krasniqi, i njohur si Shemi i grupit të Ilirëve.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -