2.5 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

Rritet numri i suImuesve të vrarë në veri

- Advertisement -

Ka shkuar në tre numri i sulmuesve të vrarë në Basnjkë të Zveçanit.

- Advertisement -

Burime të Klankosova.tv bëjnë të ditur se edhe trupi i tretë është gjetur.

Deri më tani, policia ka konfirmuar vetëm një vrasje.

- Advertisement -

Kujtojmë se në orët e hershme të mëngjesit, një polic i Kosovës ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -