22.7 C
Pristina
Wednesday, July 24, 2024

Roza Lati: Kur humba virgjërinë, mami më bleu tortë

- Advertisement -

Roza Lati ka zbuluar gjatë një bisede në Big Brother se mamaja e saj ka bërë festë kur ajo ka humbur virgjërinë në moshën 18 vjeçare.

- Advertisement -

Ajo tha se Rita Lati bleu tortë, kur mori vesh lajmin.

Roza: Unë pasi e bëra këtë gjë me të dashurin tim, i them mamit, sepse mami është shoqja ime e ngushtë. Dhe për faktin që ia thashë bleu tortë.

- Advertisement -

Jul Deda: Në çfarë moshe e ke ngrënë këtë tortë?

Roza: 18 e gjysmë.

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -