13.4 C
Pristina
Monday, May 27, 2024

Paditi Zana Avdiun për fyerje, deklarohet ish-futbollisti Liridon Leci: Ajo ka pas mundësi me kërku falje

- Advertisement -

Ish-futbollisti, Liridon Leci, ka folur në emisionin “Kendiv” për ngritjen e padisë ndaj Zana Avdiut, për fyerje. Ai ka thënë se do t’i shkoj deri në fund, pasi Zana ka pasur mundësinë të kërkoj falje, por që nuk e ka bërë një gjë të tillë.

Leci kishte pasur një debat me analisten dhe aktivisten Zana Avdiu në emisionin “Favorit” muaj më parë lidhur me “gjestin” Granit Xhakës në fushë.

- Advertisement -

Leci kishte thënë se se edhe ai do ta kishte bërë “gjestin e njëjtë”, kur Avdiu tha se “ky është një reagim i mjerë”.

Video në linkun më poshtë.

- Advertisement -

VIDEO KËTU

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -