25.7 C
Pristina
Saturday, June 22, 2024

Pa ndërhyrje, kështu dukej Edona James në adoleshencë

- Advertisement -

Është Edona James emri që po lakohet gjatë gjithë kohës në media dhe jo vetëm.

- Advertisement -

Personazhi i famshëm i “Big Brother VIP Kosova”, ja ka dalë ta bëjë publikun për vete.

- Advertisement -

Edona James e ka synuar famën qysh moti, duke marrë pjesë në shou të ndryshëm, madje edhe shou për zbulimin e talentëve.

Ja si dukej dikur:

@bigbrothervip2ks Edona James #bigbrothervipkosova2 ♬ original sound – BigBrotherVipKS

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -