2.5 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

Miss Kosova ‘ia shti ethet në bark’ këngëtarit të njohur: Për ty u ndava nga i fejuari – Reagimi tij do t’ju lë pa mend!

- Advertisement -

Këtë javë në emisionin Kojshia Show ishte Ilir Kulla, ekspert i sigurisë kombëtare, njëherit ish-këshilltari i ish-presidentit Ilir Meta, këngëtari Xhezair Elezi (Xheza) dhe Miss Kosova 2020, Frontina Gashi.

- Advertisement -

Miss Kosova 2020, Frontina Gashi, në këtë emision i bëri një ‘prank’ këngëtarit Xhezair Elezi, me të cilin ky i fundit u zu mjaft në siklet.

Për ta parë këtë moment, shikoni videon më poshtë:

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -