21.7 C
Pristina
Saturday, September 30, 2023

Martohen’ Luizi e Kiara, puthen për herë të parë

- Advertisement -

“Vëllai i madh”, ka dhënë sfidën e re për banorët e shtëpisë së famshme në Shqipëri.

- Advertisement -

Disa javë pas kërkesës së Luizit për të bërë një dasmë në BBVA, “vëllai i madh”, ua plotësoj këtë dëshirë.

Kështu Luizi dhe Kiara u martuan derisa edhe u puthen për herë të parë.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -