13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Lëndohen pesë pjesëtarë të Policisë së Kosovë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Pesë pjesëtarë të Policisë së Kosovës janë lënduar në Zveçan.

Lajmin për Telegrafin e kanë konfirmuar nga Policia e Kosovës.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë