22.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Ish-banorja e BBVA, Diola Dosti përfundon te Eroll Belegu

- Advertisement -

Biznesmeni dhe menaxheri i disa këngëtarëve më parë, Erolld Belegu ka postuar sonte disa foto në Instastory ku ka zyrtarizuar lidhjen e tij me dietologen dhe blogeren Diola Dosti.

- Advertisement -

Erolldi fotot i ka postuar në InstaStory.

Fillimisht ai ka postuar një fotografi ku shihet dora e Diolës dhe e tij si të lidhur dhe mandej një fotografi tjetër ku Diola e përqafon atë derisa lart fotografisë shkruan: Thjesht Lumturi.

- Advertisement -

Kujtojmë se Diola përpos nutriciste dhe dietologe është edhe blogere, derisa vitin e kaluar ajo mori pjesë në Big Brother VIP Albania.

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -