5.3 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Erolld Belegu tregon se si u njoh me Diola Dostin dhe a do të ketë dasmë

- Advertisement -

Lidhja e biznesmenit Erolld Belegu me nutricionisten Diola Dosti, kan qenë kryefjala e medieve këto ditët e fundit.

- Advertisement -

Çifti bënë publike lidhjen e tyre përmes fotografive që ndanë në Instagram pranë njëri-tjetrit.

Në një intervistë nga Prive, Erolld Belegu tregoi shumë rreth vetes, nga bisnesi deri te jeta personale.

- Advertisement -

“Të tregoj drejt ishte krejt rastësisht. Unë shkova në koncert të Vesa Lumës dhe ajo ishte prezente. Unë as nuk kam ditur për ekzistencën e Diola Dostit, sepse unë nuk e shikoj Big Brother, por as ajo nuk ka ditur për mua.” – filloi rrëfimin Erolldi.

Më tutje ai vazhdoi: “Vesa më së pari na ftoi, ishim ulur afër njëri-tjetrit, pak me insistimin tim, dhe ashtu u njoftuam aty dhe prej aty, shumë shpejt u zhvilluan gjërat”.

Ndërsa pyetjes për dasmën, Belegu u përgjigj: “Herët është për këtë, ne e kemi më së shumti me rëndësi lidhja të na shkojë mirë. Tregova që jam organizator i mirë, kështu që kur të vimë aty, lehtë është ajo pjesë”.

- Advertisement -

Dhe për komentet pozitive, ai shprehet shumë mirënjohës, ndërsa komentuesve negativë, u uron që edhe ata ta përjetojnë dashurinë një ditë.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -