10 C
Pristina
Wednesday, February 21, 2024

Edona James: E dua Beogradin, meshkujt më të mirë janë serbët, nuk ndjehem shqiptare (Video)

- Advertisement -

Konkurrentes së BBVK2, Edona James i është publikuar një intervistë e saj e realizuar në televizion serb “Pink” e ku shprehet se i pëlqejnë meshkujt serb, shkruan Periskopi.

- Advertisement -

Tutje ajo gjatë intervistes thotë se “jam shqiptare, por nuk ndihen shqiptare.

Më poshtë gjeni deklaratën e saj:

- Advertisement -

Edona: Ka dy ditë që kam ardhur në Beograd, e dua Beogradin, është shumë i bukur. Do të qëndroj tërë javën këtu dhe do të shoh shumë çka , do të dal nëpër klube.

Ndoshta edhe do të dashurohesh!?- thotë moderatori

Edona:Ndoshta, ndoshta!

- Advertisement -

Edona: Më pëlqejnë meshkujt serbë, janë të gjatë. Unë nuk jam aq e gjatë, por jam me taka të larta gjithmonë. Por meshkujt më të mirë janë meshkujt serbë. Unë jam shqiptare, por nuk ndihem shqiptare.

Kam lindur në Gjermani, jam martuar në kishë, nuk jam myslimane, jam katolike.

Ti ke burrë?-pyet moderatori

Edona: Po jam e martuar

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -