8.1 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Diola rrëfeu për periudhën e rëndë të jetës: Kush është gjinekologu kosovar, ish-bashkëshorti i saj

- Advertisement -

Diola ka treguar mbrëmë rrëfimin e saj jetësor në “prime” të “Big Brother VIP Albania”.

- Advertisement -

Ajo ka treguar lindjet e tri vajzave, paragjykimin se ajo lind vetëm vajza.

Tutje ajo ka treguar se për shëndetin e tri vajzave ka vendosur që ato ti rikthejë tek bashkëshorti i saj, i cili kujdeset për to.

- Advertisement -

Por kush është ish bashkëshorti i Diolës, banores së BBVA?

Ish bashkëshorti i Diolës, është gjinekologu, Dardan Baftiu, me të cilin i ka dhënë fund martesës rreth 12 vjeçare në vitin 2020. Baftiu jeton dhe punon ne Ferizaj.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -