-3.7 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 02:54

SHOWBIZ

- Advertisement -

Mimoza Kusari i kërkon falje Taynës

Deputetja Mimoza Kusuri-Lila ishte e ftuara e kësaj jave në emisionin Express Rozë në televizionin T7, në rubrikën “Pyetje Express”. Ndër pyetjet që iu parashtruan...

Zbulohet babai i djalit të Shkurte Gashit

Këngëtarja Shkurte Gashi u bë nënë pak ditë më parë. Në një privatësi të plotë ajo kaloi këtë moment dhe gjithë shtatzëninë. Por, sekret mbeti edhe...

Gold AG paralajmëron këngë kundër VaIon SyIës?

Gold Ag ka komentuar deklaratën e gazetarit Valon Syla SuImin ndaj gazetarit Valon Syla për shkak të deklaratave të tij për diasporën u komentuan pothuajse...

Edhe me shami në kokë, Shkëndije Mujaj provokon me të pasmet

U përfol shumë e shumë, saqë në një moment këngëtarja Shkëndije Mujaj vendosi të mbulohet, kjo ishte edhe arsyeja që ajo u shkëput nga...

Ndëshkime për Rita Orën, mediat britanike e ironizojnë dhe i japin çmim për “sjelljen më të keqe të vitit”

Rita Ora ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike këto ditë për shkak se theu dy herë rregullat e pandemisë. Ajo udhëtoi drejt Egjiptit pa...

Bukuroshja nga Klina ‘rrëmbën’ kurorën e më të bukurës gjermane

Arlinda Prenaj është bukuroshja me origjinë nga Klina- Kosova që ka fituar kurorën e Miss Grand Germany 2020. Ajo është shpallur më e bukura e...

Pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese, Vedati ironzion me LDK-në

Gjykata Kushtetuese e Kosovës e ka shpallur të pavlefshme votën e Etem Arifit, në votimin e Qeverisë Hoti. Kjo gjë, nënkupton që vendi do të...

Mozzik: Unë do ta marr vaksinën

Reperi Mozzik ka treguar se do e marrë vaksinën kundër COVID-19. Këtë gjë, ai e ka konfirmuar përmes një statusi të bërë në llogarinë e...

Ministri në lidhje, e dashura publikon fotografi me Selim Selimin

Adelina Sejdiu, ka publikuar një fotografi me ministrin e Drejtësisë, Selim Selimi, të cilën e ka përshkruar me një simbol të një çifti të...

‘Miss Universe Kosova’ ju ‘pret’ shpresat djemve: Jam single por nuk dua burrë shqiptar

Blerta Veseli, aktualisht ngelet një nga emrat më të përfolur në showbizin shqiptar. Bukuroshja nga Gjilani, “Miss Universe Kosova 2020”, së fundmi ishte e ftuar...
- Advertisement -

Must Read

- Advertisement -